OKUL ÖNCESİ EĞİTİM PAYLAŞIM SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OKUL ÖNCESİ EĞİTİM PAYLAŞIM SİTESİ

Okul öncesi eğitimle ilgili aradığınız herşeyi buradan bulabilirsiniz.Eğitici oyunlar, ailelere rehberlik, öğretmenlere döküman, sunum ve eğitici filmler kısacası herşey burada.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» anko naruto hentai anme hentai
MUSA TAÇYILDIZ (Site Yöneticisi) Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 5:32 pm tarafından Misafir

» vitamins for fish
MUSA TAÇYILDIZ (Site Yöneticisi) Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 2:20 am tarafından Misafir

» Northern Area Family Medicine Location
MUSA TAÇYILDIZ (Site Yöneticisi) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 8:22 pm tarafından Misafir

» Old Medicine Bottles Henry Buch
MUSA TAÇYILDIZ (Site Yöneticisi) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 6:20 pm tarafından Misafir

» Basically as chintzy as warez
MUSA TAÇYILDIZ (Site Yöneticisi) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 2:29 pm tarafından Misafir

» Maoi And Drug
MUSA TAÇYILDIZ (Site Yöneticisi) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 1:40 pm tarafından Misafir

» 100 dating free percent site. Jehovah's witness dating website.
MUSA TAÇYILDIZ (Site Yöneticisi) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 10:41 am tarafından Misafir

» Drug Inspried Tv Shows
MUSA TAÇYILDIZ (Site Yöneticisi) Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 1:35 pm tarafından Misafir

» fish oil 1000
MUSA TAÇYILDIZ (Site Yöneticisi) Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 9:42 am tarafından Misafir

Anket
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 207 kişi Cuma Tem. 28, 2017 6:53 am tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 645 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: deluone

Kullanıcılarımız toplam 511 mesaj attılar bunda 210 konu

MUSA TAÇYILDIZ (Site Yöneticisi)

2 posters
YazarMesaj
TAÇYILDIZ
Admin
TAÇYILDIZ

MUSA TAÇYILDIZ (Site Yöneticisi) Empty
MesajKonu: MUSA TAÇYILDIZ (Site Yöneticisi)   MUSA TAÇYILDIZ (Site Yöneticisi) Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 5:58 pm

Merhaba arkadaşlar.

Öğretmen kelimesinin anlamına bakarsak öğreten,eğiten kişinin yanında bir anlamı daha olduğunu görürürüz.Buda paylaşan demektir.İşte bende bu anlama uygun olarak elimde bulunan ve diğer okul öncesi öğretmen arkadaşlarımında işlerine yarayacağına inandığım dökümanlarımı bu şekilde paylaşmaya karar verdim.Tabi bunu yaparken gerek çocukları gereksede anne babaları da ihmal etmemeliydim değilmi.Elbette onlar içinde bölümler koydum.Ancak sitenin devamlılığı ve gelişmesi için sizlerinde desteğine ve paylaşımlarınıza ihtiyacımız olacak.Lütfen elinizde bizlerle paylaşabileceğiniz bir dökümanınız varsa üşenmeyin ,onu bizimle paylaşın.
Paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler.
http://www.e-okuloncesi.com
dodimus

MesajKonu: Geri: MUSA TAÇYILDIZ (Site Yöneticisi)   MUSA TAÇYILDIZ (Site Yöneticisi) Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 7:41 pm

merhaba gönlünde eğitim yatan sayın musa taçyıldız
ve forum paylaşımcı arkadaşlar,
tam bir emek vererek hazırlamış olduğunuz site ile tesadüfen tanıştım ve işte bende şu an buradayım.site içinde gezerken ilgi,hayranlık ve saygı duyduğumu belirtmek isterim.tam anlamıyla işin içinde olan, püf noktaları ve teknolojiyi kullanmayı bilen,hepsinden önemlisi paylaştıkca bilginin artacağına inanan düşüncenizden dolayı sizi tebrik ediyor,bugün ve yarında olacak içten,samimi,sağlıklı,çoşkulu,eğitici,paylaşımlar adına şahsınıza ve forum paylaşımcılarına şimdiden teşekkür ediyorum. selam ve sevgilerimle.

Very Happy Very Happy
TAÇYILDIZ
Admin
TAÇYILDIZ

MesajKonu: Geri: MUSA TAÇYILDIZ (Site Yöneticisi)   MUSA TAÇYILDIZ (Site Yöneticisi) Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 10:51 am

dodimus

düşüncelerinden dolayı sana çok teşekkür ederim.Bu siteyi 3 ay evvel kurdum.Maddi hiç bir beklentim yok.tek istediğim bende olanları ihtiyacı olanlarla paylaşmak.Ancak isterdimki bu paylaşım tek yönlü kalmasın.Sitedeki bilgilerden faydalanan arkadaşlar kendi bilgi ve dökümanlarını da bu sitede bizimle paylaşsın isterdim.Ancak henüz böyle bir paylaşımın olmadı.Ama ne derler umut fakirin ekmeği Razz
http://www.e-okuloncesi.com

MUSA TAÇYILDIZ (Site Yöneticisi)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 100 dating free percent site. Jehovah's witness dating website.