OKUL ÖNCESİ EĞİTİM PAYLAŞIM SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OKUL ÖNCESİ EĞİTİM PAYLAŞIM SİTESİ

Okul öncesi eğitimle ilgili aradığınız herşeyi buradan bulabilirsiniz.Eğitici oyunlar, ailelere rehberlik, öğretmenlere döküman, sunum ve eğitici filmler kısacası herşey burada.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» anko naruto hentai anme hentai
.rapidshare.com dan dosya nasıl indirilir Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 5:32 pm tarafından Misafir

» vitamins for fish
.rapidshare.com dan dosya nasıl indirilir Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 2:20 am tarafından Misafir

» Northern Area Family Medicine Location
.rapidshare.com dan dosya nasıl indirilir Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 8:22 pm tarafından Misafir

» Old Medicine Bottles Henry Buch
.rapidshare.com dan dosya nasıl indirilir Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 6:20 pm tarafından Misafir

» Basically as chintzy as warez
.rapidshare.com dan dosya nasıl indirilir Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 2:29 pm tarafından Misafir

» Maoi And Drug
.rapidshare.com dan dosya nasıl indirilir Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 1:40 pm tarafından Misafir

» 100 dating free percent site. Jehovah's witness dating website.
.rapidshare.com dan dosya nasıl indirilir Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 10:41 am tarafından Misafir

» Drug Inspried Tv Shows
.rapidshare.com dan dosya nasıl indirilir Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 1:35 pm tarafından Misafir

» fish oil 1000
.rapidshare.com dan dosya nasıl indirilir Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 9:42 am tarafından Misafir

Anket
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 207 kişi Cuma Tem. 28, 2017 6:53 am tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 645 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: deluone

Kullanıcılarımız toplam 511 mesaj attılar bunda 210 konu

.rapidshare.com dan dosya nasıl indirilir

2 posters
YazarMesaj
TAÇYILDIZ
Admin
TAÇYILDIZ

.rapidshare.com dan dosya nasıl indirilir Empty
MesajKonu: .rapidshare.com dan dosya nasıl indirilir   .rapidshare.com dan dosya nasıl indirilir Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 10:19 am

sitedeki programların büyük çoğunluğu rapidşhare sitesine yüklenmiştir.bu site herşeyin yüklendiği bir site olup biz yüklediğimiz şeyin adresini linkini size veriyoruz.sizde ordan onu bilgisayarınıza indiriyorsunuz.rapidten indirmeyi hem resim hem de yazıyla anlatmaya çalışayım.
.rapidshare.com dan dosya nasıl indirilir Rapid10

rapidte çıkan o iki saatten free yazan yere tıklıyorsun.sonra bi geri saayım çıkıyor.o geri saymanın bitmesini bekle.bitince download yazan butona tıklıyorsun.sonra çıkan küçük pencerede kaydet diyince bilgisarında nereye kaydeteceğini gösteren pencere açılır.oradan masaüstünü tıklayıp.indirmeye başlayabilirsin.

şimdi site de ki programlar genelde tek link değil.dikkat edersen part1 part 2 part3 gibi şeyler yazılı.rapide bunlar yüklenirken büyük olduklarından bölünerek yükleniyor.böylece 3-4 parça oluyor.tüm parçaları indirmeden programı yükleyemessin.sırasıyla tüm partları indir.bunlar winzipli yani sıkıştırılmış dosya şeklinde inecektir.hepsini indirdikten sonra bu winzip dosyalarından herhangi birini aç.ve içindekini tutup dışarıya çıkar.mesela masaüstüne sürükle bırak.eğer dosya şifreli değilse hemen çıkacaktır.şifreliyse linki adresi verdiğim yerde muhakkak şifreyi de yazmışımdır.şifreyi ordan kopyalayıp yapıştır.

evet umarım bu bilgiler işine yarar.ayrıca sitede filmler olduğu gibi programlar da var programları kurarken instal yazan yereye tıklıyorsun ve sürekli ileri diyorsun o kendisi yüklenir.
http://www.e-okuloncesi.com
dodimus

.rapidshare.com dan dosya nasıl indirilir Empty
MesajKonu: Geri: .rapidshare.com dan dosya nasıl indirilir   .rapidshare.com dan dosya nasıl indirilir Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 6:18 pm

musa hocam eğitimci kişiliğiniz ile bütünleşmişsiniz. grubu takip edip, anında dönüt ve pekiştireci veriyorsunuz ne diyeyim rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın gerçekten bana ve benim gibi teknolojik sıkıntı çekenlere açıklamalarınızla faydalı oluyorsunuz bu yönlendirmelerden sonra umarım daha çok iştirakçi ve beraberinde paylaşımlarımız olur teşekkürlerimle saygılar.

.rapidshare.com dan dosya nasıl indirilir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-